Biuro rachunkowe Ząbki – profesjonalizm na najwyższym poziomie

Biuro rachunkowe Ząbki – profesjonalizm na najwyższym poziomie

Biuro rachunkowe Ząbki jest instytucją, w której pracują najlepiej wykwalifikowani i doświadczeni księgowi. Wieloletnia aktywność w branży pozwoliła na przyswojenie wszystkich tajników rachunkowości i księgowości. Aby jak najlepiej prowadzić naszą działalność, stale podnosimy nasze kwalifikacje przez wszelkie kursy i szkolenia.
Biuro rachunkowe Ząbki nawiązuje stałą współpracę z instytucjami a także z firmami i przedsiębiorstwami. Udzielamy także porad kandydatom na przedsiębiorców, którzy mają w planach otwarcie własnego biznesu.
Nasze biuro rachunkowe Ząbki dysponuje rozbudowaną, wszechstronną ofertą, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam uzyskać zaufanie wielu stałych zleceniodawców.

Biuro rachunkowe Ząbki – atrakcyjna oferta dla wszystkich klientów

Biuro rachunkowe Ząbki oferuje szeroki zakres świadczonych usług. Profesjonalnie zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Do naszych zadań należy także rozliczanie ryczałtów. Reprezentujemy naszych klientów w takich instytucjach jak ZUS czy urząd skarbowy, poprzez wysyłanie do niech właściwych dokumentów. Wysyłamy do urzędu skarbowego miesięczne i kwartalne deklaracje VAT, roczne rozliczenia CIT-8, a także naliczamy roczne dochody i przychody pracowników firm.
Zajmujemy się ponadto sprawami kadrowo – płacowymi, Prowadzimy w imieniu zarządzających firmą cała ewidencję pracowniczą. Naliczamy wysokość odprowadzanych zaliczek na podatek dochodowy, a także wysokość miesięcznych składek na ZUS i wszelkie ubezpieczenia. Ponadto, wystawiamy paski do wynagrodzeń dla pracowników.
Korzystając z naszego biura rachunkowego Ząbki, każdy klient ma gwarancję najwyższej jakości usług przy zachowanej dyskrecji. Ponosimy ponadto odpowiedzialność za świadczone przez nas usługi rachunkowe i księgowe. Serdecznie zapraszamy.